Velká cena Karviné - 30.3.2024

Velká cena Karviné - 30.3.2024

První zastávka našeho českého poháru pojedeme v krásné kryté hale v Karviné. Tato hala má skvělé překážky jak pro začátečníky tak i pokročilé. Jezdec musí ukázat jeslti umí skvěle jezdit jak na malých tak i velkých překážek. Skatepark je dřevěný a pod střechou.

Ví­ce zde

Velká cena Prahy 2024

Velká cena Prahy 2024

Rádi bychom vám představili druhou zastávku druhého ročníku Divine českého poháru 2024. Skatepark je idealní startovní zastávka díky rozmanitosti překážek i poloze.

Ví­ce zde

Velká cena Brna 2024

Velká cena Brna 2024

Rádi bychom vám představili další zastávku druhého ročníku Divine českého poháru 2024. Skatepark je zaměřený spíše na street ježdění. Ideální kontrast o proti závodů v Praze.

Ví­ce zde

Velká cena Krnova 2024

Velká cena Krnova 2024

Rádi bychom vám představili další zastávku druhého ročníku Divine českého poháru 2024. Závod jproběhne v Krnovském betonovém skateparku. Tento závod je nejen součástí poháru, ale také půjde o Mistrovství Moravy a Slezska! Budeme se na vás těšit!

Ví­ce zde

Velká cena Hradce Králové 2024

Velká cena Hradce Králové 2024

Poslední závod Divine Poháru 2024 proběhne v Hradecekém skateparku, který je zastřešený a povrh je ze dřeva. Zde jezdci musí ukázat co umí na větších překážkách. Zde se také dozvíme výherce celého poháru, kteří získají 20 000 Kč k nákupu ve scootshop.cz!

Ví­ce zde

Systém Prize Money

Náš systém prize money neboli výhry o peníze je jedinečný a myslíme si, že nejvíce férový! Takže bude záležet jen na tobě o kolik peněz budete soutěžit!

Ví­ce zde

Amater vs pro rider

Nevíte jestli se účastnit amatérské kategorie nebo profi kategorie? Zde se to dozvíte!

 

Kdo je amatér:

  • jezdec bez sponzorů (maý sponozor jako obchod nevadí ((kde má základní slevu na produkty)), ale nesmí zneužít své postavení jinak bude na místě jezdec diskvalifikován bez možnosti vracení startovného)
  • jezdec co nemá zkušenosti se závoděním

Kdo je PRO:

  • sponzorovaný jezdec (značka, obchod ((kde má velkou slevu nebo produkty dostává zadarmo))
  • jezdec s velkými zkušenostmi
  • jezdec co se rozhodne vyzkoušet profi kategorii (Ale pozor! Kvůli bodovému systému již nemůže přejít do amatérské kategorie)

Pokud jezdec se účastnil Velké ceny Karviné pravidla pro něho neplatí. Bude dotázan jestli chce jet PRO kategoii, ale bude záležet jen na něm. Pokud se rozhodne přejít do PRO kategorii. Body se mu budou nulovat. Toto lze udělat pouze před Velkou cenou v Praze. Změna pak už nebude možná a bude nadále v amaterské kategoii.

Ví­ce zde

       
Česká asociace freestyle koloběžek

Škroupova 673/35
500 02, Hradec Králové

tel.: +420 608 618 101
e-mail: info@freestylekolobezky.cz
Firemní údaje:

IČO: 17127815

Zapsáno u rejstříkového soudu
v Hradci Králové pod číslem L 14057